Nestíháte se přihlásit do Do práce na kole? Čas máte až do 4. května

29. 04. 2014, Ostatní

Stovky lidí se na poslední chvíli hlásí do čtvrtého ročníku motivační soutěže Do práce na kole. Rozhodli jsme se proto využít státního svátku a prodloužit registraci do neděle 4. května.

Už přes pět tisíc lidí se zapsalo do soutěže Do práce na kole na webu www.dopracenakole.net a budou jezdit celý květen pravidelně na bicyklu. Protože je o soutěž velký zájem a na 1. května vychází státní svátek, bude registrace prodloužena až do nedělní půlnoci. Doslechli jsme se totiž od mnoha soutěžících, že odjedou na prodloužený víkend. Proto jsme posunuli začátek na pondělí 5. května. Dáme tím možnost posledním zájemcům zapojit se do této populární akce.

V procesu registrace jsou stovky lidí. Například v Brně se do soutěže hlásí 800 lidí, v Jihlavě, Ostravě a Plzni přes 200 lidí, v Pardubicích 250 soutěžících a v Praze je přes 1800 zájemců. V minulém roce se do soutěže zapojilo skoro 4000 lidí a letos se jejich počet významně zvýší, protože se zapojená města vyhoupla z jedenácti na devatenáct.

Zápolí se v různých kategoriích, především v pravidelnosti, výkonnosti, kreativitě a v soutěži o dopravní absurditu. Titul Cyklozaměstnavatel roku mohou vyhrát firmy s nejlepšími podmínkami pro dojíždění svých zaměstnanců do práce na kole. Nejlepší cyklozaměstnavatel  v České republice jako cenu získá kolo dle vlastní konfigurace od Citybikes, kolekci firemních triček od OP TIGER a zdravotní aplikaci pro zaměstnance Dacadoo.

A co mohou vyhrát soutěžící? V Praze na nejpravidelněji dojíždějící tým čeká teambuildingový víkend, nejkreativnější tým získá poukázky do divadla a kromě toho se výherci můžou těšit na cyklistické doplňky a poukázky. Brno láká nejpravidelnější jezdce a jezdkyně na dvě horská kola Merida, v Českých Budějovicích bude hlavní cenou skládací kolo Leader Fox a ve Zlíně se utkají mimo jiné o vstupenky na festival.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře