Pomozte nám se špuntováním na Světové cyklojízdě

26. 05. 2022, Uncategorized @cs

V červnu slaví svátek kolo! OSN vyzývá všechny státy na světě, aby v tento den ocenili bicykl jakožto demokratický a ekologický dopravní prostředek. A my ho samozřejmě oslavíme taky, a to ne jinak než v sedle. V neděli 5. června se v pravé poledne sejdeme v kulturním centru Kasárna Karlín, odkud se společně se zástupci ambasád a Informačního centra OSN  vydáme na okružní Světovou cyklojízdu Prahou. Přidejte se a z organizačních důvodů se prosím (nezávazně) registrujte zde.

Při této příležitosti bychom rádi apelovali na všechny zkušenější cyklisty (kteří nepojedou třeba s dětmi), kteří by byli ochotni nám pomoci s tzv. „špuntováním“. O co jde? Špuntaři*ky (společně s policií) zablokují křižovatku než jí projede peloton a následně ho předjedou a pokračují k další křižovatce. Od nás dostanou žlutou vestičku, školení (31. 5. a těsně před startem cyklojízdy) i hodnotnou věcnou odměnu ve formě trička z limitované řady našeho merchandisingu.

Špuntaři v akci na loňské Světové cyklojízdě, foto: Jan Hromádko

Trička s designem od našeho dvorního ilustrátora a grafika Filipa Zatloukala budou brzy v mání také v našem eshopu a výtěžek z jejich prodeje použijeme na zapojení ukrajinských komunit do sousedských slavností Zažít město jinak. Ty pořádáme v rámci evropského týdne mobility letos již po sedmnácté třetí zářijovou sobotu, tedy 17. 9. Peníze využijeme na překlady materiálů, webů i šíření povědomí o akci mezi ukrajinskými i dalšími zahraničními komunitami. Pokud se vám tričko líbí, chcete ho mít co nejdřív a zadarmo, není na co čekat. V registračním formuláři stačí zaškrnout políčko Chci pomoct s organizací, zúčastnit se cyklojízdy a „špuntovat“ křižovatky. Radost a dobrý pocit je zaručen! Děkujeme vám a už se na vás moc těšíme!

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře