Pomozte nám s organizací našich akcí!

15. 08. 2009, Uncategorized @cs

Zažít město jinak 2005Milí přátelé,
v souvislosti s organizováním našich akcí – v současné době zejména Velké podzimní cyklojízdy a slavnosti Zažít město jinak, ale i dalších – potřebujeme lidi, kteří by byli ochotni obětovat část svého času a elánu a nějak nám s tím pomoct.

V současnosti hledáme dvě skupiny lidí (které se mohou i částečně překrývat): jednak lidi, kteří by se chtěli nějak zapojit do organizace Zažít město jinak (několik lidí by se hodilo už předem na pomoc s přípravami, víc bude pak potřeba přímo na místě), jednak další, kteří by byli ochotni pomoci na stánku Auto*Matu na různých akcích přes léto i dál. Pojednám každé zvlášť.

K Zažít město jinak – máte-li chuť se zapojit už do příprav a vidět, jak se vyvíjejí, zveme Vás na naše pravidelné úterní schůzky u číše lahodného moku: od nynějška každé úterý od 17 hodin v restauraci ČERNÁ HORA na náplavce u Mánesa. (Výborné místo, výborné pivo!) Jinak se můžete obracet na níže uvedený mail.

K pomoci na stánku – rádi bychom se prezentovali na vybraných kulturních akcích (stánek s bannerem, letáky, prodej triček a samolepek), ale sami na to nestačíme. Hledáme proto lidi, kteří by se na tyto akce chtěli třeba stejně podívat a nevadilo by jim strávit část z té doby na stánku. Nemáme peníze na to, abychom to řešili čistě brigádníky, ale můžeme dobrovolníkům uhradit cestu a vstupné (což v některých případech nemusí být zanedbatelné) a odměnit se malým dárkem. Vše vám samozřejmě vysvětlíme a ukážeme.

Pro září počítáme s následujícími akcemi:
– Freeze Fest (4. – 6. září)
– Grabštejn World Fest (4. – 6. září)
– Babí léto v Bohnicích (12. září)
– Ladronka Fest (19. září)
– a samozřejmě Velká podzimní cyklojízda a pouliční slavnost Zažít město jinak 20. září

A pak máme nějakou práci i pro ty, kdo mají volného času spíš vždycky jen pár hodin v Praze či jinde doma a nemohou nikam jet – potřebovali bychom aktualizovat databázi kontaktů na média, kam posíláme tiskové zprávy atd. (Je to práce s internetem a telefonem, který bychom na to poskytli.)

Případní zájemci se můžou hlásit zde v diskusi nebo na mailu kristina.karasova@auto-mat.cz.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře