Nadělte si lepší město! Nečekejte na další volby. Vstupem do Klubu přátel Auto*Matu urychlíte změnu v Praze.

16. 12. 2010, Ostatní

Milí příznivci Auto*Matu, přejeme Vám všem krásné Vánoce! I my máme v tomto čase jedno přání: udělalo by nám radost, kdybychom dostali jako dárek nové členy Klubu přátel.

Možná jste už slyšeli o tom, že

  • Zelená mapa Prahy je k dispozici v desítkách podniků a brzy bude spuštěna její webová verze, jejímž prostřednictvím se na obsahu mapy bude moci podílet i každý z nás (https://auto-mat.cz/2010/12/zelena-mapa-pokracuje/).
  • Náš vzdělávací projekt se šíří na další školy nejen v celé republice, ale připravuje se i jeho aplikace v cizině (Slovensko, Polsko), Prahou v jeho rámci projela v září cyklojízda pražských škol a nyní získal i záštitu ministra školství (http://vzdelavani.auto-mat.cz/).
  • Připravujeme velkou kampaň Do práce na kole, zaměřenou na firmy. Pokud máte v práci rozumné a pokrokové vedení, dejte nám vědět – výsledkem může být kromě zábavy při soutěžení i faktické zlepšení Vašich podmínek pro dojížďku na kole či pěší docházku (web se připravuje, kontakt iva.neveceralova(zavinac)auto-mat.cz).
  • Tunel Blanka má být otevřen 12. 12. 2012. To bude historická šance odlehčit centru Prahy od nadměrné zátěže automobily. Chceme se s novým úsilím zasazovat o promyšlené a opravdové zklidnění severojižní magistrály (https://auto-mat.cz/aktivity/magistrala/).

Pokud jsou Vám tyto a další naše aktivity sympatické, podpořte nás!

 

Vánoční bonus


Pokud se přihlásíte k pravidelné podpoře a první platba dorazí na náš účet do 15. ledna, dostanete dárek navíc: při příspěvku od 300 Kč měsíčně naše tričko podle vlastního výběru, při příspěvku nižším publikaci KarikAUTury s auto*satirickými komixy A. Singera.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře