Hoďte svou ulici do gala! Přihlaste se do 18. ročníku sousedských slavností

Zažít město jinak letos oslaví svoji plnoletost. A vy a vaše ulice byste u toho neměli chybět. V loňském roce přilákaly sousedské slavnosti rekordní počet téměř dvou stovek lokalit po celé České republice. Pro tento enormní zájem otevírá pořádající spolek AutoMat letos registraci pro všechny nadšence do oživování svých sousedství již 9. března. Svou lokalitu můžete přihlásit až do konce dubna.

Díky úsilí a nasazení stovek dobrovolných organizátorů a organizátorek ožily loni třetí zářijovou sobotu ulice, náměstí a dvorky na 120 místech v Praze a 70 místech mimo Prahu sousedským mumrajem. A my v AutoMatu jsme z toho nadskakovali radostí. Už teď se těšíme na 16. září, kdy oslavíme 18. narozeniny slavností. Abychom to společně zvládli s grácií, přistupujeme k několika procesním změnám.

Jako koordinátor slavností Zažít město jinak stále poskytuje spolek AutoMat pražským lokalitám vyřízení záboru veřejného prostranství, všem pak sdílení know how a konzultace, prostor na webu, v programu a katalogu slavností a další marketingovou podporu. A právě té se týká ta nejvýraznější změna.

Z kapacitních, ale i environmentálních důvodů budeme omezovat tisk materiálů pro jednotlivé lokality na míru. Místo nich budeme všem organizátorům a organizátorkám poskytovat obecnou grafiku a šablony s ročníkovou grafikou v digitální podobě. Pražským lokalitám nabízíme obecné grafické materiály i v tištěné podobě.

Téma letošních slavností zní Hoď ulici do gala a my se těšíme, že s námi veřejný prostor oslavíte opět po celé České republice. Zažít město jinak pořádá AutoMat od roku 2006 v rámci Evropského týdne mobility, který má městům a obcím připomínat význam udržitelné mobility. Návštěvnice a návštěvníci sousedských slavností při této příležitosti každý rok na vlastní kůži zažívají, jaké to je, když veřejný prostor patří lidem a ne autům. Dopřejte tento zážitek i své ulici, náměstí či parku. Registrujte se a slavte v září spolu s námi!

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře