Oživte veřejný prostor a udělejte to Bez zábran. Přidejte se k organizátorům*kám Zažít město jinak 2022!

Letos v září se již po sedmnácté uskuteční série sousedských slavností Zažít město jinak, která zve obyvatele měst i vesnic k setkání v ulicích, parcích a vnitroblocích. Jejich cílem je propojovat komunity a letošní ročník s podtitulem Bez zábran chce navíc upozorňovat na bariéry mezi lidmi a překonávat je. Jak fyzické, tak ty mentální. Stát se  aktivní součástí sousedských slavností můžete i vy.

Neexistující přechody, zbytečná zábradlí i zdi v našich hlavách, které nám brání navazovat skutečné sousedské vztahy… To všechno jsou témata, která chce spolek AutoMat, pořadatel Zažít město jinak, přinést do veřejného prostoru. A vyzývá všechny, kteří chtějí  17. září oživit svá sousedství, aby se do konce května registrovali jako organizátoři a organizátorky.

Během festivalu, který se tradičně koná třetí zářijovou sobotu v rámci Evropského týdne mobility, ožívají každoročně desítky lokalit po Praze i v mnoha městech po celé republice. Sousedé, místní komunity, rodiny s dětmi i lokální umělci a podnikatelé přinášejí do svých důvěrně známých ulic aktivity, které se po celý zbytek roku odehrávají spíše v uzavřených prostorách, zvelebují své okolí a navzájem si vyměňují nejen dobrou náladu, ale i nápady a zkušenosti.

Spolek AutoMat nabízí zdarma všem, kteří mají chuť se aktivně připojit, pomoc s administrativou a propagací. V loňském roce při  slavnostech ožila početná řada lokalit po celé republice a potěšila tak nejen místní, ale i spousty nadšenců sousedského cvrkotu z širšího okolí. Máte-li nápad jak proměnit i “svou” lokalitu a zažít ji jinak, není na co čekat! Chcete se nejdřív dozvědět, v čem organizace vlastní lokality spočívá? Přečtěte si Manuál místních organizátorů a Kodex celé akce. Těšíme se na spolupráci!

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře