Nejlepší vánoční dárky z našeho e-shopu

03. 12. 2020, Ostatní

Obdarujte své blízké něčím, co dává smysl, co zbytečně nezatěžuje planetu a co zaručeně udělá radost. Představujeme vám novinky z našeho e-shopu.

POUKAZ DO PRÁCE NA KOLE 2021 

 

Představte si, že se můžete projíst Vánoci s klidným vědomím toho, že forma do plavek nebude ohrožena. Stačí, když víte, že se v příštím roce budete nejméně měsíc pořádně hýbat.

Za nejvýhodnější cenu 290 Kč (která se bude v novém roce zvyšovat) si tak můžete koupit nejenom startovné do květnové výzvy Do práce na kole, ale také Vánoce bez výčitek.

Startovné můžete zakoupit sobě nebo jako dárek pro někoho dalšího a případně k jeho koupi můžete inspirovat i svého zaměstnavatele a zajistit sobě i svým kolegům pěkného ježíška. Poukaz vám zašleme e-mailem a při registraci do výzvy z něj stačí namísto platby pouze opsat kód. Registrace poběží na webu www.dopracenakole.cz od 1. 2. 2021 do 30. 4. 2021.

STYLOVÉ ČEPICE S VYŠITÝM PANÁČKEM

Hlava v teple. Stylově. Pro objevování městských zákoutí i výlety do přírody.

Čepice s vyšitým symbolem panáčka (nebo panenky?) z AutoMatu je vyrobená z kvalitního akrylu s úpravou soft-touch. A je naprosto univerzální – padne dětem i dospělákům, holkám, klukům i vaší babičce. S touhle minimalistickou čepicí nebudete chtít zůstat doma!

Čepici z luxusního dvouvrstvého úpletu ozdobili výšivkou v slovensko-české firmě Merchyou.

RECYKLOVANÝ SKICÁK A5

 

Až dosloužím, chci do sběru? Ne, to už to bylo. Naše AutoMatí plakáty sice splnily svou historickou roli, ale my je neposlali na papírový hřbitov. Naopak – náš kolega Filip (známý třeba z Artrafiky) jim vdechl nový život a vytvořil z nich designové a praktické skicáky. Se skicákem v šikovné velikosti A5 a kroužkovou vazbou uděláte parádu před kolegy, v jakékoliv kavárně, na filosofické přednášce nebo třeba na fotbale.

Desky jsou recyklované ze starých plakátů Do práce na kole (hladký křídový papír), na vnitřní listy jsou použité plakáty Zažít město jinak 2020 (přírodní papír 100g/m2). Skicák má 35 listů – jedna strana je potištěná, druhá bílá. Zadní desky jsou z recyklovaného tvrdého papíru, který tvoří pevný podklad.

PLAKÁT DO PRÁCE NA KOLE OD JAROMÍRA99

Účastníte se výzvy Do práce na kole nebo máte prostě rádi současnou českou ilustraci? Pak si stěna vašeho pokoje nebo vaší kanceláře žádá novinky – plakátu od oblíbeného Jaromíra Švejdíka aka Jaromíra 99. Ten se postaral také o vizuální styl 10. ročníku Do práce na kole.

Originální plakát vás každé ráno inspiruje k aktivní dopravě!

Plakát má rozměry 50 x 70 cm a dodáváme ho ve speciální krabici, aby k vám doputoval bez úhony.

TRIČKO DO PRÁCE NA KOLE 2020

Desátý ročník květnové výzvy Do práce na kole v roce 2020 byl výjimečný. Ne však svým kulatým výročím, ale tím, že se konal během pandemie koronaviru. Pro mnohé z nás se cesta do práce zkrátila z několika kilometrů na pouhých pár metrů v našich domácnostech. I přes to se našlo téměř 16 tisíc odvážných účastnic a účastníků z celé republiky, kteří se do Do práce na kole zapojili.

Překazila vám pandemie účast v Do práce na kole a chybí vám v šatníku účastnické (a podle nás velice povedené) triko? Pak nemusíte smutnit, tmavě modré triko z biobavlny s ekologickým potiskem od MERCHYOU nyní může být i vaše.

Autor motivu: Jaromír 99

UNISEX MIKINA DO PRÁCE NA KOLE

U příležitosti 10. ročníku celostátní týmové výzvy Do práce na kole jsme pro vás přichystali nadčasové pohodlné mikiny s motivem DPNK. Pochlubte se svému okolí, že se do a z práce dopravujete udržitelně – na kole, pěšky či poklusem – i v chladnějších podmínkách.

Mikina má unisexový střih a je z 85 % z biobavlny a z 15 % procent z polyesteru recyklovaného původu. Ekologický potisk zajistili naši přátelé v Merchyou.

DALŠÍ VÁNOČNÍ DÁRKY Z NAŠEHO E-SHOPU

Zakoupením čepice podpoříte aktivity AutoMatu. Ten organizuje výzvu k aktivní dopravě Do práce na kole, sousedské slavnosti Zažít město jinak nebo vzdělávací programy na školách. Hlídá také politiky a úředníky v otázkách udržitelné dopravy a urbanismu.

 

 

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře