Je paradoxní, že auto nejspíš musíte mít dostupné tím lépe, čím méně jej používáte. Když už jím téměř nejezdíte, musíte na něj vidět z okna, abyste se mohli každé ráno ujistit, že jej na té ulici ještě máte. Kde jsou pravicoví deregulátoři? Že by přeregulováni ve vlastním autě? Více v blogu Vratislava Fillera na webu Respektu.
Nakrmte AutoMat
Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!