Přijďte podpořit stánek Auto*Matu na festivalech

26. 08. 2009, Ostatní

Stánek Auto*MatuNa přelomu srpna a září jedeme s naším stánkem na několik příjemných akcí, abychom lákali další lidi na velkou podzimní cyklojízdu a pouliční festival Zažít město jinak. Přijďte za kulturou a podpořte nás koupí trička či cyklomapy Prahy, podepište výzvu 5 bodů pro Prahu, podívejte se na trailer dokumentárního filmu Auto*Mat, vyzvědněte si propagační materiály a šiřte je!

Již dnes se vydáme na Letní Letnou — stánek rozložíme u hlavního stanu ve středu 26. 8. v 16 hodin a vydržíme na místě nejméně do začátku hlavního programu v 19:00. Na stejném místě ve stejný čas budeme i ve čtvrtek a v pátek.

Ve čtvrtek 27. 8. si pro materiály ke slavnosti Zažít město jinak a k cyklojízdě můžete přijít i ke stánku Prahou na kole do Braníka.

O víkendu 5. — 6. září se vydáme do Milovic na Freeze fest. Přijďte se podívat na druhý ročník malého festivalu zaměřeného především na alternativní žánry umění, neprofesionální uměleckou scénu a DIY (do it yourself) kulturu! Novinka: na našem stánku bude možnost zhlédnout trailer filmu Auto*Mat!

Napilno budeme mít i další víkend: v sobotu 12. září se v areálu psychiatrické léčebny Bohnice odehraje výroční 20. (a bohužel i poslední) ročník tradičního Babího léta a Auto*Mat (opět i s trailerem) bude při tom…

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře