Poslední možnost zapojit se a vyhrát v kampani do práce na kole 2012

30. 04. 2012, Uncategorized @cs

Iniciativa Auto*Mat vás zve k účasti v květnové kampani Do práce na kole. Vaše firma může rozšířit pole účastníků ještě do pátečního večera 4.5.

Cílem je motivovat firmy, instituce a jejich zaměstnance v českých městech, aby  volili ke svým pravidelným cestám do práce a z práce spíš jízdní kolo, či kombinaci bezmotorové a veřejné dopravy než automobil. Tím, že ráno zvolíte bicykl uděláte něco pro své psychické zdraví a pohodu a zároveň odlehčíte přetížené silniční dopravě ve městech. Do kampaně se mohou zapojit a vyhrát zajímavé ceny zaměstnanci či zaměstnavatelé z Prahy, Brna, Liberce či Pardubic. Z měst, ve kterých kampaň letos probíhá. Příště se snad připojí k přípravám i radnice či sdružení z jiných koutů země.

Vyhrát můžete například reprezentativní holandská či britská městská kola, unikátní švédský cykloairbag, vstupy do prestižních kulturních a sportovních institucí.

Firma, která bude nejvíce podporovat své zaměstnance v cyklojdojížďce, získává čestný titul Cyklozaměstnavatel roku 2012.

Kampaň Do práce na kole se koná pod záštitou primátora HMP, magistrátů Liberce a Pardubic. Mezi hlavní podporovatele patří velvyslanectví Spojených států amerických, Nizozemska, Dánska a Švédska.

Zapojit svůj firemní tým můžete do pátku 4.5. na webu www.dopracenakole.net. Přidáte se tak k více než 450 progresivním firmám a institucím, které už své týmy letos přihlásily a jejichž zaměstnanci jezdí Do práce na kole.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře