Lednová výzva Do práce na kole přilákala přes 2000 lidí napříč republikou. Děkujeme

01. 02. 2023, Do práce na kole

Letošní ročník Lednové výzvy byl v pořadí již pátý, proběhl v týdnu mezi 23. a 29. lednem 2023 a k udržitelné dopravě i mimo hlavní sezónu přilákal více než 2000 účastnic a účastníků napříč celou Českou republikou. Máme velkou radost, že si bezmotorové cestování z práce a do práce užíváte počasí navzdory a těšíme se už teď na výzvu Květnovou.

„Lednová výzva byla super, máme za nás skvělý pocit – úsměv na tváři,“ napsal nám Michal Pešek z ostravské firmy Č. V. Prototyp, s. r. o. O tom, že je to pravda, se můžete přesvědčit sami na úvodní fotce. Michal a jeho kolegové zdaleka nebyli jediní, komu udržitelný pohyb zvedal po celou dobu trvání výzvy náladu. Máme radost. Do našeho registračního systému jste nahráli či zapsali celkem přes 42 000 překonaných kilometrů. Společně jsme tak ušetřili téměř 5,5 tuny emisí CO2 (v porovnání s cestou autem). Všichni účastníci a účastnice s pravidelností nad 66 % (což byla téměř celá třetina ze zúčastněných) byli zařazeni do slosování. Výherce budeme informovat e-mailem.

My v AutoMatu pracujeme už teď intenzivně na přípravách Květnové výzvy a registraci do ní otevíráme právě dnes. Během výzvy se budeme převážně bezmotorově přepravovat po našich městech po celý měsíc a upozorňovat tak na problematiku udržitelné dopravy i potřebu bezpečné infrastruktury pro pěší i cyklisty. V rámci Květnové výzvy spouštíme letos opět i výzvu pro školy nazvanou Do školy na kole (studentům a studentkám nabízíme 60% slevu na startovné). To pořídíte nejvýhodněji do konce února, kdy končí 1. cenová vlna. Včasnou registrací si také zajistíte brzké dodání startovního balíčku s letošním designovým tričkem. Motiv letošního ročníku výzvy pochází z dílny uznávaného českého typografa Jana Charváta a my už se nemůžeme dočkat, až se jím ulice českých měst budou (nejen v květnu) intenzivně hemžit. A co vy? Těšíte na radost z pohybu a vítr ve vlasech?

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře