Startuje dvoutýdenní Zářijová výzva

11. 09. 2020, Do práce na kole

Dva týdny do práce na do školy na bicyklu, koloběžce pěšky nebo poklusem. V tom spočívá Zářijová výzva Do práce a do školy na kole s podporou Hello bank!, která začíná v pondělí 14. září. Výzvu vypisuje už čtvrtým rokem spolek AutoMat v souvislosti s Evropským týdnem mobility a chce tak motivovat k bezmotorovému pohybu i během podzimu. 

Tradiční květnová akce Do práce na kole přilákala i navzdory epidemiologické situaci 16 tisíc nadšených účastníků. Řada z nich sedla na bicykl poprvé právě proto, že tato forma dopravy je nejen ekologická, ale v dané situaci i nejzdravější a nejbezpečnější. Při cestování “na vlastní pohon” pak také člověk nejlépe pozná své město a najde si k němu mnohem bližší vztah. Podobné důvody budou hrát roli i teď, během podzimní výzvy.

Výjimečně dvoutýdenní Zářijová výzva Do práce a do školy na kole s podporou Hello bank! startuje v pondělí 14. září, ale registrovat se je možné až do středy 16. září. Každý účastník uhradí startovné 100 Kč, ale na oplátku získá stokorunovou poukázku do e-shopu AutoMatu. Studenti a studentky mají účast zdarma. Jedinou soutěžní kategorií je pravidelnost. Své trasy si účastníci stejně jako v květnu zaznamenávají pomocí propojených aplikací STRAVA či cyclers, přenosem dat z jiných aplikací nebo ručně ve svém účastnickém profilu.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře