Do školy na kole

Cílem Do školy na kole je motivovat co nejvíce mladých lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy se spolužáky, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.

Do letošního ročníku se zapojilo téměř 130 studentů z celé České republiky. Koordinátorka soutěže Petra Melingerová dodává: “První ročník jsme namodelovali pro menší počet studentů. Chtěli jsme otestovat aplikaci, dodávání triček a další kroky. Těšíme se na výsledky a jsme moc rádi, že jsme mohli pro školy sehnat i zajímavé ceny.”

Do školy na kole je týmová soutěž pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou až maximálně pěti členech, a pravidelně se spolu s kamarády a nebo spolužáky dopravují během května do školy na kole, skateboardu, longboardu, bruslích, vozíčku nebo po svých během či chůzí (tyto způsoby lze libovolně kombinovat). Soutěžit je možné i jako jednotlivec.

V rámci soutěže se účastníci mohou zapojit hned do několika soutěžních kategorií, jako je například Pravidelnost, Výkonnost, Cykloškola roku 2018, RunCzech Běhej do školy a kreativní kategorie To byla jízda 2018.

 

Generace U

Darem zajistíte žákovi, nebo rovnou celé škole projektový den s odborníky AutoMatu, kteří s dětmi projdou okolí školy a poradí jim, jak se do školy dopravovat rozumně a bezpečně. Kromě zdravějšího města jim tak přinesete třeba i více času na klábosení cestou ze školy...

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

490,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

ve prospěch účtu: 2400063333/2010
částka: [amount]
variabilní symbol: [variable_symbol]
vybraná frekvence plateb: [freq]

Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře