Do školy na kole

V rámci Květnové výzvy Do práce na kole 2023 nabízíme žákům a žákyním, studentům a studentkám i pedagogům 60 % slevu na startovné (dle cenové vlny) ve výzvě Do školy na kole. Podrobnosti a pravidla účasti v letošním ročníku najdete tady. Těšíme se na vás a vaše bezmotorové cesty.

Cílem Do školy na kole je motivovat co nejvíce mladých lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy se spolužáky, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.

Do školy na kole je týmová výzva pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou až maximálně pěti členech*kách, a pravidelně se spolu s kamarády*kami a nebo spolužáky*čkami dopravují během května do školy na kole, skateboardu, longboardu, bruslích, vozíčku nebo po svých během či chůzí (tyto způsoby lze libovolně kombinovat). Zúčastnit se je možné i jako jednotlivec.

V letech 2020 a 2021 výzvu Do školy na kole ochromila pandemie. K jejímu znovuotevření došlo v roce 2022. Dostatek zdravého pohybu je komoditou, která v pandemii chyběla všem, nejen dětem. Na jejich psychice se podle odborníků ale lockdowny podepsaly nejvíce. Vybudovat si zdravý návyk na udržitelné cestování, je důležité také pro budoucnost nás všech. Zvyšuje se tak šance, že se nám podaří popasovat se s důsledky klimatické změny.

Svou školu a třídu můžete registrovat přes formulář.

Generace U

Darem zajistíte žákovi, nebo rovnou celé škole projektový den s odborníky AutoMatu, kteří s dětmi projdou okolí školy a poradí jim, jak se do školy dopravovat rozumně a bezpečně. Kromě zdravějšího města jim tak přinesete třeba i více času na klábosení cestou ze školy...

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

490,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

ve prospěch účtu: 2400063333/2010
částka: [amount]
variabilní symbol: [variable_symbol]
vybraná frekvence plateb: [freq]

Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře