Pozvánka na Velkou jarní cyklojízdu – 20. dubna

15. 04. 2006,

Zveme vás na Velkou jarní cyklojízdu za bezpečnost a práva cyklistů, která vyjede ve čtvrtek 20. 4. 2006 v 18:00 hodin z náměstí Jiřího z Poděbrad. Sraz je v 17:45.

Cyklojízdy – to jsou cyklistické projížïky Prahou, jejichž trasu i tempo zvládne každý. Cílem je ukázat jízdní kolo jako vhodný dopravní prostředek do města, upozornit na práva a bezpečnost cyklistů a zároveň na špatnou situaci pro cyklistiku v Praze. Účastníci cyklojízd se díky většímu počtu cyklistů mohou alespoň na několik hodin stát respektovanými účastníky silničního provozu. Jede se pod heslem Neblokujeme dopravu – jsme doprava. Nejde tedy o to, někoho naštvat, ale připomenout, že cyklisté mají v pražské dopravě také své místo.

Po skončení cyklojízdy bude od 20:00 připraven koncert hudebních skupin milo a Selfish v Cross klubu (Plynární 23, Praha 7 – Holešovice).

Cyklojízda začíná a končí u stanice metra. Trasa je volena tak, aby se mohli zúčastnit i rodiče s dětmi. Jedeme pomalu a bezpečnost účastníků zajiš»ují zkušení průvodci cyklopeletonu.

Velké jarní cyklojízdě vyjádřil podporu ministr životního prostředí Libor Ambrozek, účast přislíbila též jedna z finalistek soutěže Superstar Kristýna Peterková a další osobnosti veřejného života.

Další informace o cyklojízdách v ČR najdete na stránce http://cyklojizdy.ecn.cz, o cyklojízdách v Praze pak na http://cyklojizda.ecn.cz.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře