Karlínem rychle-zdravě-levně-ekologicky

19. 10. 2005,

Š»astnou cestu s Yello, aby se Vám dobře Yello!

Dne 5.10.2005 byl společnostmi HOMEPORT s.r.o. a jeho hlavním partnerem – Real Estate Karlin Group společně zahájen pilotní program systému HOMEPORTTM projekt YELLO.

Systémem HOMEPORTTM je rozuměno automatizované výdejní a přijímací zařízení, které za úplatu umožňuje členům systému, uživatelům, dočasné užívání žlutých jízdních kol.

V rámci pilotního programu YELLO jsou tato jízdní kola, vždy v počtu třech na jeden stojan, rozmístěna v městské čtvrti Karlín, který byl zvolen pro svůj rovinatý terén, přehledné a široké komunikace a zvládnutelnou hustotu provozu. Na základě pečlivé úvahy bylo vybráno 12 klíčových bodů čtvrti, tak aby celé území od stanice metra Invalidovna až po Florenc byla rovnoměrně pokryta a umožnila členům projektu pohodlnou dopravu z místa na místo.

„Naše skupina, Real Estate Karlín Group, významně podporuje řadu kulturních a sportovních událostí v Karlíně i Libni, kde jsou také soustředěny naše developerské aktivity. Naším záměrem je oživit tyto části Prahy 8 a projekt YELLO je ideální způsob, jak zpříjemnit život obyvatelům Prahy 8 a přilákat návštěvníky z ostatních částí Prahy“, říká Serge Borenstein, prezident skupiny Real Estate Karlin Group.

Začlenění zájemce do projektu YELLO je velmi snadné – Celá městská část je protkána sítí registračních míst, většinou umístěných v provozovnách restaurací anebo na recepcích kancelářských budov či hotelů, kde obdržíte registrační formulář obsahující veškeré informace o projektu, včetně technických specifikací, plánů stanic a ceníku. Po vyplnění a odevzdání formuláře je nutné zaplatit registrační poplatek a jízdné, které je nabízeno v několika variantách, včetně jednorázové či paušální varianty. Následně obdržíte osobně či dobírkou identifikační kartu a můžete směle vyjet.

Historie projektu HOMEPORT sahá na počátek roku 2000, kdy p. Charles Butler zahájil vývoj bezpečnostního zámkového systému. Po mnoha vývojových stupních a detailních průzkumech optimální varianty využití byl dokončen variantou inteligentního jedno a třízámkového zařízení umožňujícího použití pomocí identifikační karty. V České republice je toto zařízení uvedeno v praxi premiérově, jeho prototypy jsou však již úspěšně umis»ovány v systémech v Anglii a smlouvy o spolupráci v ostatních zemích EU jsou v pokročilých fázích jednání.

Krédem projektu HOMEPORT a jeho pilotního programu YELLO je slogan RYCHLE-ZDRAVĚ-LEVNĚ-EKOLOGICKY, což jednoznačně vystihuje celkový přínos systému. YELLO je naprosto ekologicky nezávadný, umožňuje snadnou a rychlou městskou dopravu, šetří náklady, nabízí skvělý požitek z jízdy a aktivní využití volného času a maximálně podporuje zdravý životní styl.

Grafické zpracování kol zajiš»ující větší viditelnost a tedy i bezpečnost je dílem grafického studia Graffitti Networks.

Registrační místa projektu YELLO jsou například: sídla společností Homeport, s.r.o., Křížíkova 67/70, Praha 8; m2 Real Estate, a.s., Thámova 18, Praha 8; tiskárna Herbia, Křižíkova 81, Praha 8; Palác Karlín, Thámova 13, Praha 8; restaurace Charleston, Křižíkova 208/55, Praha 8.

V případě potřeby dalších informací nebo fotografií kontaktujte:

HOMEPORT : www.homeport.cz
Křižíkova 81, Praha 8
Tel: +420 721 620 820
E-mail: helpdesk@homeport.cz

REAL ESTATE KARLÍN GROUP : www.karlin.cz
Thámova 11, Praha 8
Tel.: +420 266 727 611
E-mail: hansa@karlin.cz

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře