Bezmotorová jízda Prahou (pozvánka na tiskovou konferenci a jízdu)

14. 09. 2004,

Zveme Vás na slavnostní bezmotorovou projížïku centrem města, která startuje ve čtvrtek 16.9 v 18:00 od kostela na náměstí Jiřího z Poděbrad. Krátká tisková konference proběhne v 17:45 tamtéž. Prahou pojedou mimo jiné výtvarník David Černý, hudebník Jan P. Muchow s ženou, herečka Kateřina Winterová, režisér Vít Janeček s ženou i dítětem, filosof Tomáš Marvan, novinář Martin Kontra a další osobnosti veřejného života.

Smyslem spanilé jízdy je podpora rozvoje cyklistické infrastruktury v Praze – aby se jízdní kolo mohlo stát rovnoprávným, bezpečným a zdravým dopravním prostředkem Pražanů. Účast je možná i na koloběžkách či kolečkových bruslích. Pojede se pomalu a opatrně! Jízdu zakončíme v Kafárně na kus řeči (Bezručovy sady 1, Praha 2 – poblíž Vinohradské vodárny), kde Vám od 20:00 k poslechu i tanci zahraje „Pohřební kapela“ a „Vertigo“. Přijeïte podpořit zdravý a efektivní způsob dopravy po městě!

Jízda zahajuje kampaň Evropský týden mobility, jehož vyvrcholením bude Den bez aut 22.9, ke kterému projekt Auto*Mat připravuje program v centru města. Více k tématům na www.automat.ecn.cz a www.jizdy.cyklopraha.cz.
Srdečně zdraví a na společnou projížïku se těší

Jan Bouchal (776 295 954)
mluvčí projektu Auto*Mat

P.S. Kdyby měl někdo zájem přidat se a nemá k dispozici kolo, a» kontaktuje Daniela Mourka – daniel.mourek@ecn.cz ; práce: 241434355, mobil: 736747361 – omezený počet kol k zapůjčení může zajistit.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře