Náměstek pro dopravu Scheinherr bude debatovat s cyklisty na pražské Náplavce

22. 04. 2019

Snídaně pro cyklisty, cyklistky, koloběžkáře, běžkyně a chodce už tradičně předchází květnové výzvě Do práce na kole. Na druhou ze série tří snídaní ve středu 17. dubna dorazí na bicyklu také náměstek pražského primátora pro dopravu, Adam Scheinherr.

Udržitelná doprava se stává čím dál důležitějším tématem. Díky výzvě Do práce na kole se nám daří motivovat k pravidelné jízdě na bicyklu, běhu či chůzi tisíce lidí z celé republiky. A právě tyto snídaně, které v metropoli pořádáme za podpory Čistou stopou Prahou, jim jarní pohyb zpříjemňují,“ říká Honza Haruda, koordinátor výzvy ze spolku Auto*Mat.

Strach z hustého provozu, členitý terén, málo cyklostojanů. To je jen pár témat, které pražské (potenciální) cyklisty pálí. Nejen o nich můžou přijít podebatovat u šálku kávy či čaje nebo u domácích dobrot přímo s Adamem Scheinherrem. Náměstek na Náplavku dorazí v 8:30. Na místě se uskuteční i krátká neformální tisková konference.

Na kole po Praze jezdím i některé dny do práce. Je to pro mě forma odpočinku během pracovního dne. Těší mě, že je nás takových rok od roku více, “ říká Scheinherr.

Díky Čistou stopou Prahou dostanou účastníci snídaní nejen domácí pohoštění na místě, ale také balíček s cyklo i pěší mapou, informativní brožurkou o pražské dopravě, kvízem, ovocem a tyčinkou.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře