Gratulujeme, jste fajnšmekr, který si vychutnává život!

Žádný večírek se neobejde bez vaší legendární a charismatické přítomnosti. Pro přátele jste synonymem dobré zábavy.

Váš zážitek ze sousedských slavnosti bude ještě intezivnější, když obdarujete AutoMat, který Zažít město jinak pořádá.

 

Podpořím AutoMat a Zažít město jinak

Tipy na lokality pro vás jak dělané:

V Praze zajděte na Americkou (11.9.). V centru města se můžete těšit na intenzivní zážitky na Opatovické nebo Mostecké, v Holešovicích určitě navštivte sousedskou akci U Akademie.

Na trojce by vám rozhodně nemělo uniknout pouliční veselí v Lucemburské. Těšit se můžete na hudební, taneční a gurmánské ochutnávky. Nebudeme chybět ani my – spolek AutoMat a tým Zažít město jinak. Chystáme pro vás mimo jiné putovní program v podobě cyklostánku (společná projížďka městem a cykloporadna) a workshop sítotisku.

 

Na devítce pro vás Pragovka přichystala bohatý celodenní program plný DJs, výtvarného umění a performance. Rozproudit umění i pohyb v sobě můžete i vy – ať už v otevřené malířské dílně, v rámci workshopu graffiti či v otevřené skateboardové hale.

Za uměním se můžete vydat i na kole spolu s kurátory festivalu m3, kteří pro vás chystají komentovanou cykloprojížďkou po výtvarných intervencích na Praze 6.

Pokud vám nestačí zažít jinak pouze město, zkuste Zažít Planetu jinak na Praze 10. Čeká vás sekáč desek a oblečení a pořádná dávka hudební nálože.

 

 

Sousedské slavnosti Zažít město jinak jsou nekomerční aktivitou, za kterou stojí desítky dobrovolníků. Přesto ale něco stojí – každoročně musíme v AutoMatu jen pro Zažít město jinak sehnat více než milion korun.

A to by nebylo možné bez podpory lidí jako jste vy – lidí, které slavnosti baví a kteří věří, že dobré sousedské vztahy jsou živou vodou měst. Díky vašim pravidelným i jednorázovým darům získáváme nezávislost na nevypočitatelných grantech a jistotu, že budeme schopni měnit města k lepšímu nejen během tohoto ročníku, ale i dalších v letech.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 500,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

ve prospěch účtu: 2400063333/2010
částka: [amount]
variabilní symbol: [variable_symbol]
vybraná frekvence plateb: [freq]

Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře

Budu podporovat Zažít město jinak

Podpořte nás, zabere to pouze minutku. Společně toho dokážeme víc!

Za jakoukoliv podporu moc a moc děkujeme.

A k čemu přesně váš dar pomůže?

  • Nezdá se to, ale zorganizovat slavnost ve vaší ulici znamená měsíce jednání s několika různými úředními odbory, politiky, Technickou správou komunikací, policií i rýsování dopravně-technických plánků. A to vážně nechcete dělat! Aby se organizátoři a organizátorky mohli soustředit jen na produkci svého programu, celou byrokracii záborů veřejných prostranství v Praze za ně zdarma zajišťujeme my. Pro všechny zájemce, kteří si chtějí zorganizovat slavnost mimo září, také aktualizujeme naše manuály “jak na to”. Díky našemu jednání mají také zpravidla všechny lokality odpuštěné poplatky za zábory.
  • Od května do října jsme v denodenní komunikaci s místními organizátory ze všech měst. Pomáháme a radíme jim se vším od zapojení elektriky po vratné kelímky nebo objízdné trasy.
  • Předáváme know – how lokálním koordinátorům, pomáháme a radíme nováčkům.
  • Vytváříme společný web, online i tištěný program a mapu všech lokalit, abyste je vůbec našli.
  • Slavnosti propagujeme ve všech možných médiích od lokálních zpravodajů po Českou televizi. Píšeme články, natáčíme radio a video spoty, děláme rozhovory s organizátory, abychom motivovali další.
  • Koordinátorům sousedských slavností poskytujeme propagační materiály na míru s unikátní grafikou, cílenou reklamu na webu a sociálních sítích.
  • Hledáme partnery, podáváme žádosti o granty a dotace. Ani bez této podpory by slavnosti nemohly vzniknout.
  • Zajišťujeme profesionální dokumentaci (foto a video) v lokalitách.
Chci také podporovat Zažít město jinak