Společně proti fosilním palivům s příměsí krve

Podporujte AutoMat, abychom mohli pokračovat v naší již 20 let trvající snaze o udržitelnou dopravu

V Praze se zdá, že změna již je (prozatím) v pohybu a my ji nepřestaneme pohánět, ale v Česku je stále mnoho míst, kde musíte obětovat mnoho času a sil, abyste se mohli pohybovat jinak, než autem. To je třeba změnit, nejlépe z pozice vlády a různých subvenčních programů.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 500,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

ve prospěch účtu: 2400063333/2010
částka: [amount]
variabilní symbol: [variable_symbol]
vybraná frekvence plateb: [freq]

Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře

Podporujte pravidelně AutoMat...

...a pomozte nám tak zajistit dlouhodobé a koncepční fungování, které nám jiné formy podpory nezajistí. Děkujeme za veškerou podporu.

AutoMat se snaží prosadit změny v plánování dopravy a města tak, aby bylo nejen lepším místem pro život, ale také abychom šetřili životní prostředí. Nyní se naše téma stalo ještě naléhavější. Sice jsme se poslední dobou nezabývali analýzami toků ropy a jejich derivátů, které bychom nyní asi rádi měli, ale již od našich počátků nám toto téma leží v žaludku (připomínáme proto i zdařilý dokument našeho zakladatele, Martina Marečka – Zdroj, který mapuje cestu barelu ropy z Ázerbajdžánu až do našich aut i se mnoha oči otevírajícími souvislostmi).

Co můžeme ovlivnit? A s čím nám vy můžete pomoci? Známe cesty, jak může Praha i jiná městech pomoci lidem, aby mohli omezit svoji spotřebu nafty a benzinu. S pravidelnou podporou lidí, kteří jsou s námi na stejné lodi, budme mít větší sílu a budeme více slyšet. Jdete do toho s námi?

Žijeme tu společně, společně můžeme prosadit změnu!

Podpořím AutoMat