Výzvy do roku 2010

Již na podzim 2007 jsme zveřejnili výzvu 5 bodů pro Prahu přívětivější k chodcům a cyklistům. Výzva obsahovala pět konkrétních požadavků určených Hlavnímu městu Praha a žádala jejich splnění během jednoho roku, do konce roku 2008. K výzvě připojilo svůj podpis více než 3 400 lidí. Kroky požadované ve výzvě měly přispět k pozitivní proměně města.

Výzva Pět bodů 2008 – kompletnívyhodnocení výzvy, vysvědčení radního Steinera.

Politici se i přes své sliby o splnění většiny z požadavků ani nepokusili. Dobrými známkami na vysvědčení, které jsme pak v září 2008 vystavili, se magistrát pochlubit nemohl. Byly nicméně zřízeny historicky první cyklistické pruhy v centru a také pracovní skupina pro pěší dopravu.

Na podzim 2008 vydal Auto*Mat novou výzvu s dalšími požadavky pro lepší kvalitu života v Praze. Celkem se k výzvě za přívětivější Prahu k chodcům a cyklistům připojilo bezmála 5 000 lidí. Díky tomuto tlaku se ve městě podařilo prosadit řadu pozitivních opatření, přestože mnoho zásadních problémů přetrvává.

V lednu 2009 jsme na naše požadavky dostali od radního pro dopravu R. Šteinera reakci v dopise, který je k náhledu zde. V červnu jsme pokroky města vyhodnotili v pololetním vysvědčení, zdálo se, že se město začalo opravdu snažit. V lednu 2010 jsme vystavili nové vysvědčení a podrobné vyhodnocení celé kampaně.

Výzva Pět bodů 2009 – kompletnívyhodnocení výzvy, vysvědčení radního Steinera.

Steiner_vysvedceni_2009

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře