Vyšla podrobná mapa Praha cyklistická

18. 07. 2009, Ostatní

obalka_150 Nejpodrobnější cyklomapu Prahy vydalo nakladatelství ShoCart ve spolupráci s PrahouNaKole. Jde o trasy, které jsou zakresleny v naší webové mapě a vznikly na základě zkušeností vás, každodenních cyklistů. Mapa obsahuje názvy všech ulic i přehled možností přepravy veřejnou dopravou, rady pro bezpečnou a pohodlnou jízdu městem a plánek metra s vyznačením bezbariérových stanic.

Cyklistická mapa ,,Praha cyklistická“ se tak svou povahou liší od ostatních cyklistických a cykloturistických map. Na území Prahy zatím cyklostezky a značené cyklotrasy netvoří ucelený systém, proto jsou v mapě doplněny hustou sítí doporučených tras. Jsou zde nabídnuty průjezdy vedlejšími ulicemi, cestami a zkratkami. Trasy zde zakreslené můžete použít jak pro základ vyjížděk mimo město nebo přesun k nejbližší cyklostezce, stejně jako průvodce při pravidelných dojížďkách za každodenními záležitostmi.

Mapa v měřítku 1:16 000 pokrývá podrobně širší centrum Prahy až po okrajová sídliště. Je určena především pro cyklisty, kteří zvládnou jízdu po silnici, ale rádi by se vyhnuli silnému provozu a našli si rychlé a praktické trasy. V centru převažují trasy, na kterých se cyklista automobilovému provozu zcela nevyhne, trasy v okrajových částech města jsou vhodné i pro jízdu s dětmi.

Chcete-li nás podpořit, kupte si mapu od nás – buď on-line v našem tržišti, nebo na stánku na našich akcích. Nejblíže na Janáčkově nábřeží v sobotu 20.6. v rámci doprovodného programu festivalu United Islands of Prague, jinak ji můžete zkusit sehnat v knihkupectvích či nechat si ji zaslat přes E-shop ShoCartu na adrese: http://www.shocart.cz/e-shop/select_det.php?id_vyrobek=2236

Ukázka výřezu z mapy: centrum:
tistena_vyrez_433
 
Ukázka výřezu z mapy: Chodov.
tistena_vyrez2_433
 
Cyklistická část značkového klíče:
cyklolegenda_433
 

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře