Zelený kruh nabízí pomoc dosud nerozhodnutým

27. 05. 2010, Uncategorized @cs

Volby jsou již téměř doslova za dveřmi – a my pro ty, kdo si ještě nejsou svou volbou docela jisti, vřele doporučujeme stránky www.chytravolba.cz. Připravil je pro Vás Zelený kruh spolu s organizacemi Hnutí DUHA, FoRS a Glopolis a je na nich možnost seznámit se s konkrétními postoji nejen parlamentních stran k otázkám životního prostředí a rozvojové spolupráce.

Další informace přebíráme přímo z těchto stránek: Užitečnou předvolební pomůckou je především takzvaná „předvolební kalkulačka“. Byla připravena na základě odpovědí parlamentních i neparlamentních stran na tři desítky palčivých otázek, s jejichž řešením se budou poslanci v novém volebním období s největší pravděpodobností potýkat. Snadno si tak můžete porovnat své postoje s postoji stran a zjistit, které z politických uskupení je Vám bližší. Na obdobném principu funguje i „parlamentní kalkulačka“. V té si můžete jednoduše porovnat své postoje s postoji stran projevenými v některých konkrétních hlasováních.

Kromě názorových kalkulaček nabízí stránky také stručné analýzy konkrétních kroků v programech relevantních politických stran v oblasti životního prostředí a rozvojové spolupráce, předvolební názory významných osobností, videozáznamy z předvolebních debat, anketu o největšího „Špinavce“ uplynulého volebního období a řadu dalších materiálů.

Věříme, že Vám stránky pomohou v případné nejistotě – hlavně ale pevně doufáme, že se rozhodnete k volbám jít a využít šance ovlivnit veřejné dění!

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře