Přijměte Květnovou výzvu Do práce na kole už teď. Pořiďte si poukaz na startovné

Namotivujte sebe nebo své blízké k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem! Vyhecujte kolegyně nebo kolegy, kamarády nebo příbuzné a pojďte do toho spolu s více než 25 600 účastníky a účastnicemi z celé republiky!

Kromě vlastní kondice a psychické pohody podpoříte i přátelskou atmosféru našich měst a životní prostředí. Poukaz na startovné do Květnové výzvy 2024 můžete pořídit elektronický nebo tištěný. Obě varianty na vás již čekají v našem e-shopu.

Udělejte (si) radost!

Zakoupením poukazu uděláte radost sobě, ale třeba i svým blízkým a zajistíte si tak ideální vánoční dárek a motivaci ke zdravému pohybu. Říct si o něj můžete i svému zaměstnavateli. Vybídněte ho, aby se připojil mezi instituce a firmy, kterým záleží na udržitelné budoucnosti našich měst i fyzické a psychické kondici svých zaměstnanců. Zároveň si tak zajistíte účast v Květnové výzvě za nejvýhodnější cenu. Pro každého účastníka a účastnici výzvy chystáme originální designové triko ročníku, Akce na triko, cyklosnídaně a cyklosvačiny, slevy od našich partnerů a samozřejmě i možnost zapojit se do slosování o hodnotné ceny. Dobrý pocit z udržitelného pohybu po městě se dostaví sám.

V benefičním e-shopu AutoMatu najdete ale i mnoho dalšího, co se vám bude hodit nejen pod vánoční stromeček. Přesvědčte se sami a podpořte tak práci spolku AutoMat na lepších městech pro všechny.

Líbí se vám co v AutoMatu děláme? Podpořte nás, udržitelnou mobilitu a městskou cyklistiku v Česku jakoukoliv částkou a nakrmte AutoMat. Díky!

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře