Cyklisté sobě: Navazujeme na tradiční pravidelná setkání

V listopadu loňského roku jsme obnovili tradiční cyklistická setkání v rámci komunity Cyklisté sobě. V kancelářích AutoMatu jsme se od té doby potkali již třikrát nad různými tématy souvisejícími s městskou cyklistikou a hodláme v tom pokračovat dál. Setkání jsou otevřená všem zájemcům. To březnové přilákalo rekordní počet návštěvníků a návštěvnic.

Na programu byl dotazník, který zjišťuje, jak se lidé cítí na různých druzích cykloinfrastruktury, a díky vašim podnětům zapracujeme celou řadu změn. Povídali jsme si také o situaci na radnicích Prahy 1-6, které jsme po volbách navštívili. Tématem únorového setkání Cyklistů sobě byl soudní přezkum opatření obecné povahy. Odborným hostem byl právník Štěpán Holub, který má zkušenosti s několika desítkami přezkumů. Prezentace z obou setkání najdete zde.

Na únorovém setkání jsme hosty podarovali čerstvě vytištěnými Cyklonovinami pro účastnice a účastníky Květnové výzvy Do práce na kole

Máte-li zájem připojit se k našemu dalšímu setkání, sledujte náš web a sociální sítě. Přesné termíny brzy vyhlásíme. 25. dubna se potkáme s expaty, kteří se chtějí angažovat v pražské cyklodopravě, a cca v půlce června se uskuteční setkání k cyklomapě Městem na kole.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře