AutoMatí Cykloporadna aneb Začínáme jezdit po městě

26. 04. 2021, Aktuality

Chcete používat kolo jako dopravní prostředek po městě? Ale bojíte se na kole do provozu? Nevíte, jak si najít optimální, bezpečnou a méně náročnou trasu z domu do práce nebo třeba na nákup? A jak se vlastně před první jízdou připravit? To vše se dozvíte v tomto díle našeho Online mini seriálu: AutoMatí Cykloporadna.

Tento díl je opět určen pro všechny ty z nás, kteří s kolem ve městě teprve začínají, nebo zatím o tom jenom sní. Pomůže nám se připravit na první jízdu a dodat sebevědomí, to jak pro jízdu první, tak i pro ty další.

Poradna proběhne formou dialogu ve kterém si bude povídat zkušená cyklistika, architektka a členka automatí “akční jednotky” LAB Zuzana Poláková se začínající nadšenkyní Luckou Poubovou, naší kolegyní ze sekce Vzdělávání. Přidá se i matador AutoMatu Vráťa Filler, jehož jméno se už asi 20 let objevuje všude tam, kde se řeší cykloinfrastruktura. Velký prostor bude i pro dotazy.

Těšíme se na online AutoMatí cykloporadně ve čtvrtek 29. dubna od 17 hodin. Stačí se jen zdarma zaregistrovat a počkat na link, který vám přijde v den konání akce mailem.

Registrujte se zdarma skrz formulář

AutoMatí cykloporadnu přinášíme každých 14 dní a díly se základními informace o jízdě na kole po městě střídáme s díly pro pokročilé, kde probíráme konkrétní témata a situace. Své cykloúspěchy pak můžete sdílet s #jaknakolosautomatem na vaší oblíbené sociální síti.

Těšíme se na vás.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře