Soutěžící v Do práce na kole objeli pražské kavárny

19. 05. 2014, Uncategorized @cs

Kávu zdarma po celý den ve středu servírovalo patnáct vybraných pražských kaváren těm, kdo přijeli na kole v soutěžním tričku Do práce na kole. Oblíbená doprovodná akce „Kafe na triko“ se uskutečnila 21. května také v Brně, kde kávu rozvážela kavárna na kole. Obsluha podniků měla napilno, do soutěže Do práce na kole se celkem zapojilo 5768 lidí, přičemž v Praze jezdí 2242 a v Brně 947 soutěžících.

Vyjet si do práce na kole a popít s kolegy zdarma kávu, to se poštěstilo desítkám lidí, kteří ve středu přijeli do patnácti vyhlášených kaváren v Praze. Po celý den měli na výběr z mnoha servírovaných druhů káv. Od osmi hodin ráno se navíc mohli potkat s organizátory z iniciativy Auto*Mat v Bajkazylu na náplavce, kde pro ně připravili kromě kávy malé pohoštění. Fotografie z akce najdete zde.

Káva se podávala v Bajkazylu na náplavceBajkazylu ŽižkovBistru 8Café JednaEMA espresso baru, Kavárně Pod Lipami, ve čtyřech pobočkách MamacoffeeMoment – Kavárna & bistro, podniku Můj šálek kávyOriginal CoffeePeriferie Cafe a Vypáleném koťátku. Přehledná mapka míst se nachází zde.

Podobné akce na triko se konají také v dalších městech zapojených do soutěže Do práce na kole. Například v Jindřichově Hradci si budou moci soutěžící zajít v tričku zdarma na městskou věž, na zmrzlinu nebo do místní hladomorny a v Českých Budějovicích se občerství moštem či shlédnou fotbalové utkání. Účastníci Do práce na kole, kteří v průběhu celého měsíce května dojíždějí do práce na kole, tak získají další bonusy za svou píli.

Pravidelně do práce letos dojíždí 5768 zaměstnanců, což je oproti minulému roku o třetinu více. Po dvou kolech se v květnu jezdí na 1129 pracovišť. Celkově už soutěžící najeli přes 350 000 kilometrů, což zhruba odpovídá vzdálenosti Země a Měsíce.

Nakrmte AutoMat

Podpořte nás a staňte se tak členy Klubu přátel AutoMatu!

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku budete přesměrováni na platební bránu.

V dalším kroku uvidíte údaje potřebné k založení platby v bance.

měsíčně 1000,-

Děkujeme mnohokrát za Vaší podporu, moc si ji vážíme.

Prosíme, nastavte si platbu ve své bance podle následujících údajů, abychom poznali, že jde o podporu od Vás.

  • ve prospěch účtu: 2400063333/2010
  • částka: [amount]
  • variabilní symbol: [variable_symbol]
  • vybraná frekvence plateb: [freq]
Něco se nepovedlo
Zpět do formuláře